محل تبلیغات شما

روز اول با ماشین یکی از اساتید و روز دوم با ماشین یکی از خدمه اومدم. خوب استاد سنگین برخورد میکرد و شوخی نمیکرد نسبتا جدی بود با همکارا و خدمه از چاله چوله ها ی جاده مینالید یکم رئیس سابقو مسخره کرد و شدید میخندید. 

البته درسته من حالا دارم تأثیر شغل روی شخصیت رو تأیید میکنم اما مورد خاص هم وجود داره کسانی که شخصیتشون رو حفظ می کنند در هرجایی و هر شغلی که باشندکه خوب عده ای شخصیت محترمشونو و تعدادی بی شخصیتیشونو و عده ای شدیدا مثل مایعات تو هر ظرفی برن شکل همون میشن

خوب داشتم به این فکر میکردم که مثلا بگم اینجا همه مثلا لباساشون جالب نیست اشکال نداره منم مث اونا میشم یا همه لحن حرف زدنشون مناسب نیست منم همینطور باشم اشکال نداره. خوب اینجا ما باید یه حداقل سطح استانداردهایی داشته باشیم که هرگز حاضر نشیم ازشون پایینتر بیایم حتی اگه همه اطرافیان اونو رعایت نکنن. این مهمه وا مثلا شاید اطرافیان سال به سال نرن حموم، خونه شون مرتب نباشه و عیب حساب نشه براشون، شوخی های بد ، تمسخر، بی احترامی براشون عادی باشه شما باید سطح خودتو حفظ کنی چ پیش اونا چه افراد بالاتر این حداقل سطوح استانداردتو تو هر زمینه ای باید رعایت کنی

ادامه پرستیژ کاری

باز هم تغییر اینبار در سبک پوشش یا خرج

اولین گفتگو با یه مرد باعنوان خواستگار

ای ,مثلا ,حداقل ,سطح ,عده ,اطرافیان ,تو هر ,اشکال نداره ,ماشین یکی ,یکی از ,عده ای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها